Bosnada Türkçe Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Bosna’da Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler oldukça fazla tercih edilebilmektedir. Bunun nedeni genelde dil problemi yaşanması sebebi ile olmakta..

Bosnada Türkçe Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Bosnada Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler olarak karşınıza tek bir sonuç çıkacaktır. Bu da Uluslararası Travnik Üniversitesi olarak ifade ediliyor. Travnik sınırları içerisinde bulunan okulun yoğun talep gördüğü biliniyor. Bunun en başta ki sebebi Türkçe desteğini almış olmasıdır. Diğer bir sebebi ise uygun yıllık ücretlerin olmasıdır. 6 adet fakülteye sahip olan okulun pek çok bölümü sunduğu bilinmektedir. Özellikle mühendislik eğitimi adına Türkiye’den pek çok katılımcısı bulunuyor. Katılımcıların pek çok konuda avantajlı olmaları söz konusudur. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde yerleşme ya da oturma izni alımı için tüm detaylar ele alınmaktadır. Eğitim sistemi konusunda da tüm ayrıntılar ifade ediliyor. Çözüme odaklı çalışmalar sayesinde öğrencilerin mağdur olmamaları temel alınıyor.

Okulun Hukuk Fakültesi bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlar üzerinden hukuk bölümünü de ele alabilirsiniz. Bosnada Türkçe eğitim veren üniversiteler arasında bölümleri ile de dikkat çekmektedir. Uluslararası Travnik üzerinden Politeknik Fakültesini de incelemelisiniz. Çünkü buradan tüm mühendislik bölümlerini sizlere sunmaktadır. Mimarlık başta olmak üzere inşaat ya da bilgisayar gibi bölümlerin de bu fakülteden sunulması söz konusudur. Medya ve iletişim konusunda da fakülteleri yerini almıştır. Trafik ile Ekonoloji fakülteleri de bulunuyor. Son olarak da Ekonomi Fakültesi adına incelemelerinizi yapabilirsiniz. Turizmden bankacılık ile sigortacılık bölümlerine kadar tüm sıralamalarını sunuyor. Buradan seçim yapmanız ve başvurunuzu sunmanız önem arz ediyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi, lisans tamamlamak isteyen MYO mezunlarını da kabul etmektedir. Buradan 2000 Euro il 2500 Euro olarak lisans tamamlama ücretlerini ele alabilirsiniz. Türkçe destekli olan bölümler için yılın her ayı kayıt kabul ediliyor. Başta kayıt tarihlerinin de incelenmesi önemlidir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Facebook hesabı ile tarih analizlerinizi yapabilirsiniz. Buradan belge teminleri için de bir takım bilgiler aktarılmaktadır. Okulun Türkiye’den gelen hocalar üzerinden eğitim verdiği bilinmektedir. Facebook ile eğitim veren profesör ya da doçent incelemelerinizi de yapabilirsiniz. Nitekim geçerli duyuruların yanı sıra eğitmenler için de bilgiler sunulmaktadır. Bosnada Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler için hocaların da incelemelerini yapmalısınız.

#bosnadatürkçedesteklieğitimverenüniversiteler

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!