Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Saraybosna Üniversitesi Ücretleri ile ilgili her şey bu yazımızda! Güzel olan bu şehir her alanda da kişileri etki altına almak ile...

Saraybosna Üniversitesi Ücretleri ve Bölümleri Hakkında Her Şey.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Üniversite eğitimi gelecek için ciddi önem taşımaktadır. Gelecekte ne olacağınıza siz eğitim süreci öncesinde karar verirsiniz. Bu noktada eğer amacınız istediğiniz bir üniversitede ve bölümde okumak ise, Türkiye’deki sınav sistemi ile bu mümkün olmayabilir. Bu nedenle size alternatif bir eğitim önerimiz var. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak eğitiminize önem veriyor ve sizi Bosna Hersek’te okumaya davet ediyoruz. Üstelik burada yer alan üniversiteler eğirmek için ciddi harcamalar yapmanıza gerek yok. Bosna Hersek Saraybosna Üniversite ücretlerini inceleyebilir ve istediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Sınav olmadığı için direkt lise diplomanızı ve istenen diğer evrakları bize getirmeniz yeterlidir. Biz işlemlerinizi sizin için takip ediyoruz.

Saraybosna Üniversitesi Ücretleri Hakkında

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Bosna eğitimine hakimiz. Bu nedenle aklınıza takılan her detayı bizimle paylaşabilirsiniz. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri seçtiğiniz bölüme göre değişmekle birlikte, genel olarak ücretler 1000 euro ile 3200 euro arasından senelik olmak kaydı ile değişir. Elbette bu ücretlerin makul olması talebi de arttırmaktadır. Sadece istediğiniz bölüm ve üniversiteye karar verebilir ve daha sonra bize başvurabilirsiniz. Böylece üniversite hayatınızı tam bir kampüs ortamında ve yurt dışında geçirebilirsiniz. Farklı kültürler ile bir arada olabilir ve istediğiniz bölümde okuyabilirsiniz. Sınav stresi yaşamadan seçtiğiniz üç dilden birinde eğitim alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bosna Hersek ne iş yapılır?

Bosna Hersek’te tarım ve hayvancılık, ağaç ve orman ürünleri sanayi, metal ve metal işleme sanayi, tekstil ve deri sanayi, doğal kaynaklar ve madencilik sanayi gelişmiş sanayi kollarıdır. Turizm gelişmiştir.

Türk pasaportu ile kaç ülkeye gidebilirim?

Böylece umuma mahsus pasaporta sahip Türk vatandaşları 111 ülkeye vizesiz veya kapıda vize ile seyahat edebiliyor. Öte yandan 147 ülke özel ve hizmet pasaportu olanlara vize başvurusunda bulunmazken, 9 ülke kapıda vize veriyor.

Pasaport çıkarma ücreti ne kadar?

1 yıllık pasaport için 452.30 TL pasaport + 225 TL değerli kağıt (kitap) = 677.3 TL ödemeniz gerekiyor. 10 yıllık pasaport için 1.478.30 TL pasaport ücreti + 225 TL değerli kağıt ücreti (defter ücreti) = 1.703.30 TL ödemeniz gerekmektedir. Tavsiyemiz: 10 yıllık bir pasaport alın.

Ücretsiz pasaport nasıl alınır?

25 yaşın altındaki öğrenciler, öğrenim ücreti ödememek için önce Nüfus Dairesi aracılığıyla Bordo pasaportu için başvurmalıdır. Öğrenci pasaportu başvurusu olan öğrenciler randevu saatinde vezneye bildirilerek harçtan muaf tutulur.

Saraybosna Üniversitesi Ücretleri ve Tercih Edilen Bölümler;

ÜNİVERSİTE

BÖLÜM

EĞİTİM DİLİ

HAZIRLIK

LİSANS

SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

TIP

BOŞNAKÇA 2.500 € 3.000 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

TIP

İNGİLİZCE 7.000 € 7.000 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

BOŞNAKÇA 2.500 € 2.500 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

BOŞNAKÇA 2.500 € 3.500 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

FİZİK TEDAVİ

BOŞNAKÇA 2.500 € 2.200 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

HEMŞİRELİK

BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

FARMAKOLOJİ

BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

MEDİKAL SAĞLIK BAKIMI

BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

VETERİNERLİK

BOŞNAKÇA 2.500 € 2.000 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
SARAYBOSNA DEVLET ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €

Saraybosna Üniversitesi Ücretleri ve Ulusu Güçlü Bosna Hersek

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretlerinin yanı sıra, dil konusunda da hassasiyet göstermeniz gerekir. Bosna’da İngilizce ve Boşnakça eğitim alabilirsiniz. Hazırlık okuyabilir ya da direkt birinci sınıftan başlayabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Türkçe destekli eğitim alma şansınız vardır. isterseniz buradaki bölümleri inceleyebilir ve dil sorunu yaşamadan yurt dışında eğitim alabilirsiniz. Dil öğrenme ve adaptasyon sorununuz var ise bu üniversite sizin içi oldukça akıllı bir çözüm yolu olacaktır. Sadece bölümünüze karar vermeli ve denklik ile alakalı gerekli adımları da yerine getirmelisiniz. Uygun fiyatları ve ideal kampüs hayatı ile dikkat çeken Bosna’da aynı zamanda sosyal hayat da uygundur. Geçiminizi en fazla aylık 800 TL ile 1200 TL arasında bir rakam ile sağlayabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

#bosnaherseksaraybosnaüniversitesiücretleri #saraybosnaegitim #saraybosnauniversiteleri #saraybosnadauniversiteeğitimi #saraybosnaveeurostar

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!