Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi son derece donanımlı bir yapıya sahiptir. Bünyesinde çok sayıda öğrenci barındırır. Eğitim kalitesi de son..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi çeşitli okullarda bulunuyor. Üstelik Mimarlık bölümü için sunulan derslerin Türkçe destekliği olduğunu da göreceksiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi, Türk hocalara yer vermektedir. Bu durum da beraberinde bazı bölümlerin Türkçe desteklenmesini sağlıyor. Mühendislikler ya da mimarlık bölümlerinden %100 Türkçe destekli eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi için başvuruların Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı üzerinden alındığını da göreceksiniz. Muktedir olan tek kurum olarak öğrencilerin doğru bilgileri elde etmeleri esas alınıyor. Beraberinde de üniversitelere uygun kayıt işlemlerine yer veriliyor. Üstelik Bosna Hersek yaşam şartları için de çözüm odaklı yaklaşımların olması söz konusudur. Gerek eğitim gerekse yaşam kalitesi için tüm ayrıntılar göz önünde bulundurulmaktadır.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi için başvurularınızı puanlara göre yapmanız gerekmiyor. Çünkü okulların bölümleri için taban puanları bulunmuyor. Ülkemizden ayrılan en avantajlı özelliği de bu olmaktadır. Hem sınavsız olması hem de Türkçe desteklenmesinden dolayı bir hayli öğrencisi bulunmaktadır. Ülkemizden özellikle Uluslararası Travnik Üniversitesi bir hayli tercih edilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı okul hakkında tüm duyuruları yapıyor. Özellikle Facebook üzerinden öğrenci ve eğitim görevlilerinin tanıtım videolarını değerlendirebilirsiniz. Buradan YÖK kararları ve okulların tüm nitelikleri için de bilgiler sunulmaktadır. Kayıtların ne zaman olduğunu da öğrenerek ilerleyebilirsiniz. Tüm bu veriler hem okulları tanımanız hem de kayıt olmanız için son derece mühimdir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi bölümleri 6 fakülte üzerinden desteklenmektedir. Mimarlık adına yer alan fakültenin Politeknik olduğunu göreceksiniz. Türkçe olarak desteklenen tüm bölümlerin bu fakülte içerisinde olduğu biliniyor. Bu yüzden en çok Türk öğrencinin yer aldığı üniversite ve fakültesi de diyebiliriz. Üniversitenin mimarlık bölümü için istediği tutar ise yıllık 2500 Euro olarak sunuluyor. Bu değerin yatırılması ve belgelerin ibraz edilmesi durumunda eğitim alabilirsiniz. Ekonomik yıllık masraflarından dolayı da ilgi görmektedir. Bosna Hersek üzerinden de öğrenci olmak avantajlıdır. Üniversite fiyatlarının yanı sıra yaşam koşulları da zorlayıcı değildir. Tüm bu durumlardan dolayı Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Türk öğrenciler ile dolu olmaktadır.

#bosnahersekmimarlıkfakültesi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!