Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri de seçeceğiniz bölüme göre farklılık gösterebilir. Örneğin, mühendislik için ödeyeceğiniz tutar ile işletme..

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Yurt dışında okumak konusunda kararlı olanlar ücretlerin ne kadar yüksek olduğunu bilir. Ülkemizde sınavların zorlu olması ve sistemsel bazı sorunlardan dolayı herkes istediği bölümü kazanamamaktadır. Yurt dışı üniversite puanlarının yüksek olması, daha uygun yerlerin tercih edilmesine neden olmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Bosna Hersek’te okumak isteyenlere her konuda destek veriyoruz. Özel anlaşmalarımız sayesinde, burada yer alan okullara başvuru yapmanız konusunda size yardımcı oluyor, rehberliğinizi yapıyoruz. Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri seçtiğiniz bölümlere göre değişiklik gösterir. Genel olarak 1000 euro ile 4000 euro arasından değişen fiyatları görebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak gerek fiyatlar, gerekse okullar konusunda öğrencilerimize gereken desteği gösteriyoruz. Okul seçenekleri arasında birçok farklı fakülte görebilirsiniz. Bunlar arasında iletişim fakültesi, mühendislik fakültesi, çevre, tıp fakültesi, hukuk fakültesi, eczacılık, pefagoji, psikoloji, fizyoterapi gibi çok bilinen ve talep gören bölümleri görebilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri seçtiğiniz bölüm ve üniversitelere göre değişiklik gösterir. Bu nedenle seçiminizi yaptıktan sonra okullar ve ücretler konusunda bize danışabilirsiniz. Biz her konuda sizin bilgilenmenizi sağlayacağız. Ayrıca lisans dışında lisans tamamlama ile alakalı bölümler de görebilirsiniz. Eğitim dili İngilizce, Boşnakça ve Türkçe’dir. Türkçe destekli eğitim verilen bölümler kısıtlı olduğu için bunları önceden incelemeniz gerekecektir.

Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri uygun olduğu için genelde ülkemizdeki gençler buradaki üniversiteleri tercih eder. Ayrıca yaşam koşulları da burada uygundur. Aylık ortalama giderler konaklama ile birlikte 300 euro civarındadır. Bu rakam ile kolayca geçinebilirsiniz. Biz konaklama konusunda da gereken desteği göstermekte ve öğrencilerimizi yönlendirmekteyiz. Ayrıca okul ve bölümler için lise mezunu olmanız yeterlidir. Sınava girmek sizin seçiminizdedir. Sınavsız olarak, taban puanı olmadan zaten alımlar yapılmaktadır. Aynı zamanda denklik konusunda da size yardımcı oluyoruz. Yök tarafından tanınan üniversitelerde sorun yaşanmaz. Sadece içerik denkliği için okul bittikten sonra Türkiye’de bazı sınavlara girmeniz gerekebilir. Bu konuda biz güncel gelişmeleri takip etsek de, siz de Ankara’dan kendi takiplerinizi kolayca yapabilirsiniz.

#bosnaherseküniversiteleriyıllıkücretleri

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!