Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversiteleri mimarlık bölümü son derece modern bir eğitim sistemi ile birleştirilerek öğrencilere sunulmaktadır. Uygulamalı eğitim olarak..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Yurt dışında üniversite okumak istiyor; ancak bütçe ayarlaması yapamıyor musunuz? O halde sizin için önemli bir fırsat olduğunu belirtebiliriz.

Mimarlık bölümleri için ülkemizde üniversite sınavlarından yüksek puanlar almak gerekir. Bazen puan yetse de, kontenjanlar konusunda sorunlar olabilir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak size güzel bir olanaktan bahsetmek isteriz. Bosna Hersek’te okumak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık konusunda da eğitim vermektedir. Bu fırsatı kaçırmayın ve eğer yurt dışında okumak istiyorsanız, sınav puan kaygısı yaşamadan kayıt zamanlarını takip edin. Genel olarak eylül ayında olan sınav kayıtları konusunda uzmanlarımız sizi yönlendirecektir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde yurt dışında eğitim alabilirsiniz. Bosna Hersek’te eğitim almak revaçtadır. Bu da hem fiyatların uygun olması hem de eğitimin kaliteli olmasından kaynaklanır. Mesele mimarlık için ortalama 2500 euro senelik harç bedeli ödemeniz yeterli olacaktır. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık ile alakalı ek puan almanıza, sınava girmenize gerek yoktur. Denklik konusunda güncel gelişmeleri zaten ekibimiz sürekli olarak takip etmektedir.

Siz de gerekli kontrolleri Ankara’da yetkili merkezlerden inceleyebilirsiniz. Profesyonel çalışan kurumumuz aynı zamanda konaklama ve vize gibi detaylar konusunda da öğrencilerimize destek olmaktadır. Mimarlıkta eğitim veren üniversiteler donanımlıdır. Teknik yeterlilik vardır ve bu nedenle teorikte öğrendiklerinizi pratikte de uygulayabilirsiniz. Akademisyen kadrosu güçlü olan fakülteler sayesinde, verimli bri eğitim alabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümünde mavi diploma alırsınız. Daha sonra nerede işinizi yapmak istediğinize karar verebilir ve buna göre denklik sınavlarına da girebilirsiniz. Konusunda profesyonel olan ekibimiz, sizi her alanda takip edecektir. Aklınıza takılan detaylar konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca sosyal hayat konusunda rahat olabilirsiniz, çünkü Bosna’da yaşam uygundur. 800 ile 1200 tl arasından aylık harcama yaparak rahatlıkla ülkede geçiminizi sağlayabilirsiniz. Yani hem yurt dışında okumuş olursunuz, hem de ekonomik olarak sorun yaşamazsınız. Konaklama ve vize işlemleri konusunda ekibimiz size yardımcı olacaktır. Siz sadece bölümünüze ve okulunuza karar verin ve gerisini bize bırakın.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!