Bosna Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna Hersek’te lisans tamamlama ile başlayabilirsiniz.İyi bir iş hayatına sahip olmak için ve istediğiniz kurum ve kuruluşlarda çalışabilmek için ya da..

Bosna Hersek’te Lisans Tamamlama

Üniversite eğitiminin problemleri gün geçtikçe artarken binlerce üniversite mezunu iş bulamamaktadır.

Bu kısmın büyük çoğunluğunu oluşturan diplomalı işsizlerin arasında en fazla bulunanlar 2 yıllık üniversite mezunlarıdır.
Oysa az bilinen diğer bir yol ise yurtdışında eğitimdir. Eğitimlerine yurtdışında devam eden öğrencilerimiz sınavsız dikey geçiş haklarını kullanarak dünyanın çeşitli seçkin üniversitelerinde eğitimlerini tamamlayabilirler. Almanya’da 3 yıl, Avusturya’da 3 yıl, Makedonya’da 2 yıl, Bosna-Hersek’de 2 yıl, Bulgaristan’da 2 veya 3 yıl, Ukrayna’da 2 veya 3 yıl, Rusya’da 2, İngiltere’de 1,5 yıl Point’ın gençlerimize sunmuş olduğu seçeneklerden birkaçı.

Lisanslarını Avrupa’da tamamlamak eğitim gören herkesin hayallerinde yer alan önemli bir ayrıcalıktır. Ve siz bu ayrıcalığa Point ile ortak olabilirsiniz! üniversitelerden 4 yıllık diplomalar ile mezun olun! Ayrıntılı bilgi için Point ofislerine yıl boyunca başvurabilirsiniz!
Çift anadal programları ile çift diploma ve üstü AB diploması alabilirsiniz!
artık yüksek okul ve ön lisans mezunları yurtdışında eğitim alarak 4 yıllık fakülte diploması elde edebiliyor. Görülen yurtdışı eğitimler sonrasında belirlenen kredi miktarına ulaşan mezunların alabileceği bu diploma, yurtdışında eğitim görmenin avantajını sonraki iş hayatınıza da yansımasına yardımcı olacak. Meslek lisesi ve teknik lise mezunlarının işgücü ve nitelikleri yükselecek, yabancı dillerini oldukça geliştirebilecekler.
Akademik yıl ülkemize benzer olarak başlar. Bu öğrencilerimizin yeni bir yaşama alışmalarında oldukça kolaylık sağlar. Ancak öncesinde görülecek olan hazırlık yılı yurtdışına çıkma üniversiteye başlama zamanlarına ve öğrenci oturma iznine göre değişiklik gösterebilir. Başvurularınızı erken yapmanız yurtdışında akademik eğitimin kısıtlı kontenjanlarına takılmadan istediğiniz üniversite ve bölüme girmenizi kolaylaştıracaktır. Başvurularınızı istediğiniz zaman yapabilmeniz için Point’ın kapıları yıl boyunca açık.
Hemen Point ofislerinden birine başvurarak ayrıntı bilgi alabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!