Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş hakkı belirli koşullar altında sağlanmaktadır. Bu koşulların en başında ise dikey geçiş sınavları..

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet mezunlarına sevindirici bir haberimiz var. Artık adalet mezunları da sınavsız hukuk fakültesine geçme imkanına sahip oluyor. Hukuk fakültesi okumak isteyen ve iki yıllık adalet bölümünden mezun olan öğrenciler Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde sınavsız dikey geçiş hakkına sahip oluyor. Bu sebeple pek çok öğrenci Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin sunmuş olduğu avantajları tercih ediyor.

Avrupa’da her yıl binlerce öğrencinin kayıt yaptırdığı Uluslararası Travnik Üniversitesi dikey geçiş konusunda öğrencilere farklı fırsatlar sunuyor. İki yıllık adalet bölümü mezunları Uluslararası Travnik Üniversitesi avantajları sayesinde dört yıllık hukuk fakültesi okuma fırsatına sahip oluyor.

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş imkanı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi geçiş yapmak isteyen öğrencileri 3. Sınıftan eğitime başlatıyor. Bu sayede 2 yıllık adalet mezunları yıl kaybı olmadan hukuk fakültesini okuma imkanına sahip oluyor.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde adalet mezunları dikey geçiş yaptıktan sonra her yıl 2500 Euro ödeme yapmaktadır. Diğer pek çok Avrupa ülkesine göre oldukça ekonomik bir üniversite olan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi dünya çapında tanınan bir üniversite olma özelliğini taşımaktadır.

Adalet Menzunlarına Dikey Geçiş

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından sunulan Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş hakkı sayesinde öğrenciler hiçbir sınav şartı aranmaksızın okula kayıt olabiliyor. Sadece iki yıllık adalet bölümüne ait diplomayla kayıt yaptırma imkanına sahip olan öğrenciler hukuk fakültesine direk başlıyor. Üstelik Bosna Hersek’te vize şartı bulunmadığı için vize almak için de ayrıca uğraşmıyor.

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş imkanı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Uzman eğitim kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışı nedeniyle Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinden biri olan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi mezun olan öğrencilere Mavi Europass diploma vermektedir. Mavi Europass diploma Avrupa’da birinci kalite diplomalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin tercih eden öğrenciler hem Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş imkanı sunuyor hem de öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine destek oluyor. Bosna Hersek’te hem üniversite ücretleri hem de sosyal yaşam giderleri oldukça uygundur. Özellikle Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında Bosna Hersek Üniversiteleri çok tercih edilmektedir. Uygun fiyatlarla Avrupa standartlarında eğitim almak isteyen iki yıllık adalet mezunları Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde 4 yıllık hukuk fakültesinde eğitim alma fırsatına sahip oluyor.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 10 Ortalama: 3]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!