2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş hakkı tanınmaktadır. Bunun için sınava girmeniz gerekebilmektedir.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknisyenler inşaat mühendisi olabilmek için dikey geçiş yapma fırsatına sahip oluyor. Bosna Hersek son zamanların eğitim alanında yükseliş gösteren ülkelerinden biri haline geldi. Bosna Hersek hem eğitim açısından hem de üniversite ve yaşam giderleri açısından oldukça elverişli ülkelerden biri olma özelliğini taşımaktadır. ,

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş imkanı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi sizleri bekliyor. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi iki yıllık teknisyenlik mezunlarına 4 yıllık inşaat mühendisliği bölümünden mezun olma fırsatı sunuyor. Sizlerde inşaat mühendisliğine geçiş yapmak istiyorsanız kontenjanlar dolmadan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne başvurabilirsiniz.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 2 yıllık teknisyenlik mezunu öğrenciler sınava girmeden inşaat mühendisliği bölümüne geçiş yapabiliyor. Dikey geçiş için herhangi bir sınav şartı aramayan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi kişilerin iki yıllık ön lisans diplomalarını baz alarak dikey geçiş yapma fırsatı sunuyor.

İnşaat Mühendisliği Geçiş Yöntemleri

Bosna Hersek’te eğitim almanın pek ok avantajı bulunmaktadır. Her yönden oldukça ekonomik olan Bosna Hersek; Avrupa standartlarına uygun eğitim stili, uzman eğitim kadrosu ve teknolojik değişimlere uyum sağlayan derslikleriyle öğrencileri bekliyor. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde inşaat mühendisliğine dikey geçiş yapmak isteyen öğrenciler yıllık 2500 Euro ödemektedir. Öğrencilerin aylık yaşam giderleri ise 300-400 Euro arasındadır. Pek çok ülkeye göre hem eğitim ücreti hem de yaşam maliyetleri oldukça uygundur.

Sınav stresi yaşamadan öğrencilere kapılarını aralayan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş imkanı sunuyor. Türkçe destekli eğitim imkanı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi kaliteli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Türkçe destekli bir eğitim imkanı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi inşaat mühendisliği alanında eğitim imkanı sunmaktadır.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş hakkı veren Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okumaya karar veren öğrenciler Bosna Hersek’in uygun yaşam giderleri sayesinde ekonomik bir şekilde eğitim alma fırsatına sahip oluyor.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş imkanı hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarından öğrenmek istediği tüm konularda detaylı bilgi edinme imkanına sahip olmaktadır. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne dikey geçiş koşulları, istenilen belgeler ve yaşama ilişkin tüm bilgileri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!