2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş hakkı sınavla beraber tanınmaktadır. Buna ek olarak yüksek lisans ve doktora yapma hakkınız da vardır.

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi, 2 yıllık Myo mezunu teknikerlere makine mühendisi olma yolunu açıyor. Makine mühendisi olmak isteyip sınavlar nedeniyle bir türlü dikey geçiş yapma fırsatı bulamayan iki yıllık Myo mezunu teknikerler Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde sınavsız dikey geçiş yapma hakkına sahip olmaktadır. Diğer ülkelere kıyasla oldukça uygun olan Bosna Hersek’te eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak ister misiniz?

2 yıllık teknikerler için dikey geçiş hakkı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi mühendislik için dikey geçiş tamamlama da 2500 Euro ücret almaktadır. Birçok Avrupa ülkesiyle kıyaslandığında oldukça ekonomik olan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi mühendislik dikey geçiş imkanı sunmaktadır.

Artık iki yıllık Myo mezunu teknikerlerde makine mühendisi eğitimi alabilmektedir. 2 yıllık Myo mezunları da 4 yıllık makine mühendisliği bölümünden mezun olma hakkına sahip oluyor. Üstelik 3. Sınıftan eğitime başlayan 2 yıllık mezun teknikerler yıl kaybı olmadan makine mühendisi olmanın avantajlarını taşıyor.

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş imkanı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi sınavsız eğitim imkanı sunuyor. İki yıllık teknikerlerde makine mühendisi olmanın avantajlarını sonuna kadar yaşıyor. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi makine mühendisliğinden mezun olan öğrencilerine mavi Europass diploma vermektedir. Mavi Europass diplomanın tüm Avrupa ülkelerinde geçerliliği olması nedeniyle iş bulma imkanı her zaman mümkündür.

Dikey Geçiş İmkanları

Avrupa standartların eğitim imkanı sunan Bosna Hersek uluslararası Travnik Üniversitesi 2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş yapma yolunu aralıyor. Sizlerde zaman kaybetmeden ve kontenjanlar dolmadan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne kaydınızı yaptırabilir ve üniversitenin sizlere sunduğu fırsatlardan sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Bosna Hersek yaşam giderleri açısından da oldukça ekonomik bir ülkedir. Bir öğrencinin aylık ortalama yaşam gideri 300-400 Euro arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim vermektedir. Dil öğrenme imkanı da bulabileceğiniz Bosna Hersek kültür bakımından Türkiye’ye benzerlik göstermesi nedeniyle Türk öğrenciler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bosna Hersek vizesiz giriş yapılabilen bir ülke olduğu için eğitim almaya karar veren öğrenciler direk eğitime başlama fırsatına sahip olmaktadır. Bosna Hersek’te eğitim almak isteyen 2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş hakkı verilmektedir. Sizlerde 2 yıllık MYO’dan mezun olduktan sonra makine mühendisliğine geçebilir ve 4 yıllık makine mühendisliği bölümü lisans mezunu olma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!