2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş hakkı tanınmaktadır. Ancak bunun için belirlenen sınavlara girmeniz gerekmektedir. Bu sınavlardan belirli..

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 yıllık MYO mezunlarından mimarlık bölümüne geçmek isteyenlere güzel bir haberimiz var. Artık Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık bölümüne dikey geçiş yapma fırsatı sunuyor. Üstelik diğer ülkelerdeki gibi dikey geçiş yapabilmek için sınava girmeye de gerek yok. Mimarlık bölümü okumak isteyen 2 yıllık MYO mezunları Bosna Hersek uluslararası Travnik Üniversitesi’nde kaliteli bir eğitim alma fırsatına sahip oluyor.

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş imkanı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi yeni teknolojilerle donatılmış sınıfları ve uzman eğitimci kadrosuyla sizleri bekliyor. Bosna Hersek son yılların eğitim alanında gözdesi olan ülkelerden biri haline geldi. Pek çok kişi hem sınavsız eğitim hakkı tanıması hem Avrupa standartlarında eğitim vermesi hem de ekonomik olması nedeniyle çok tercih ediyor. Bu sebeple Bosna Hersek Üniversiteleri’ne olan talep her geçen gün artış gösteriyor. Her yıl yurtdışından binlerce öğrenci Bosna Hersek Üniversiteleri’ne kaydoluyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne dikey geçiş yaparak mimarlık bölümü okuyacak öğrenciler Türkçe destekli eğitim alma imkanına sahip olacak. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olmaya hak kazanan öğrenciler Avrupa’da birinci sınıf olan mavi Europass diploması almaya hak kazanmaktadır. Bu diplomaların tüm Avrupa’da geçerliliği olması nedeniyle mimarlık bölümünden mezun olan öğrenciler her yerde iş bulma imkanına sahip olmaktadır.

Dikey Geçiş Myo Menzunlarına Sevindirici Haber

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş imkanı sağlıyor. Sınavsız dikey geçiş imkanı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencileri eğitime 3. Sınıftan başlatıyor. Böylece yıl kaybı yaşamayan öğrenciler 2 yıllık eğitim aldıktan normal sürelerinde mezun olma fırsatına sahip olmaktadır.

Bosna Hersek vizesiz girilebilen bir ülkedir. Bu sebeple öğrenciler direk eğitime başlamakta ve vize almakla uğraşmamaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı sizlere Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi ve 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş imkanı hakkında detaylı bilgi vermektedir. 2 yıllık MYO mezunları Bosna Hersek Travnik Üniversitesi sayesinde mimarlık hayallerine kavuşuyor.

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş imkanını yakalamak isteyen 2 yıllık MYO mezunları mimarlık fakültesinden mezun olduklarında 4 yıllık fakülte bitirme ayrıcalığına sahip olacak. Sizlerde iki yıllık eğitiminizi 4 yıla tamamlamak ve mimarlık bölümünden mezun olmak istiyorsanız kontenjanlar dolmadan hemen dikey geçiş için başvuruda bulunun. Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!